KYOCERA AVX LP2EA1770A700
LP2EA1770A700
Part No.:
LP2EA1770A700
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Category:
RF Filters
Package:
30-SMD, No Lead
Datasheet:
ShinYuaLP2EA1770A700.pdf
Description:
SIGNAL CONDITIONING 1770 MHZ SIZ
Packaging:
Bulk
Series:
LP
ProductStatus:
Active
Frequency:
1.77GHz
Bandwidth:
FilterType:
Low Pass
Ripple:
InsertionLoss:
MountingType:
Surface Mount
Size/Dimension:
0.460 L x 0.143 W (11.68mm x 3.64mm)