CTS-Frequency Controls LP300F23CET
LP300F23CET
Part No.:
LP300F23CET
Datasheet:
ShinYuaLP300F23CET.pdf
Description:
CRYSTAL 30.0000MHZ 20PF SMD
Frequency:
30 MHz
FrequencyStability:
±30ppm
FrequencyTolerance:
±20ppm
LoadCapacitance:
20pF
ESR(EquivalentSeriesResistance):
30 Ohms
OperatingTemperature:
-20°C ~ 70°C
Size/Dimension:
0.437 L x 0.190 W (11.10mm x 4.83mm)