CTS-Frequency Controls LP300F33IDT
LP300F33IDT
Part No.:
LP300F33IDT
Datasheet:
ShinYuaLP300F33IDT.pdf
Description:
CRYSTAL 30.0000MHZ 18PF SMD
Frequency:
30 MHz
FrequencyStability:
±30ppm
FrequencyTolerance:
±30ppm
LoadCapacitance:
18pF
ESR(EquivalentSeriesResistance):
30 Ohms
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
Size/Dimension:
0.437 L x 0.190 W (11.10mm x 4.83mm)