Murata Electronics LQW15AN2N9B00D
LQW15AN2N9B00D
Part No.:
LQW15AN2N9B00D
Datasheet:
ShinYuaLQW15AN2N9B00D.pdf
Description:
FIXED IND 2.9NH 750MA 70MOHM SMD
Inductance:
2.9 nH
Tolerance:
±0.1nH
CurrentRating(Amps):
750 mA
DCResistance(DCR):
70mOhm Max
Q@Freq:
20 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant:
15GHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
100 MHz