Murata Electronics LQW15AN4N3C00D
LQW15AN4N3C00D
Part No.:
LQW15AN4N3C00D
Datasheet:
ShinYuaLQW15AN4N3C00D.pdf
Description:
FIXED IND 4.3NH 750MA 70MOHM SMD
Inductance:
4.3 nH
Tolerance:
±0.2nH
CurrentRating(Amps):
750 mA
DCResistance(DCR):
70mOhm Max
Q@Freq:
25 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant:
10GHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
100 MHz