Brady Corporation M-125-075-342
M-125-075-342
Part No.:
M-125-075-342
Manufacturer:
Brady Corporation
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
M-125-075-342.pdf
Description:
SLEEVE 0.125DIAX0.75W 1=80PCS
Packaging:
Bulk
Series:
M
ProductStatus:
Active
LabelType:
Heat Shrinkable
LabelSize:
0.75 W x 0.13 Dia (19.1mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.05 ~ 0.11 (1.2mm ~ 2.8mm)
Color:
Black, White
Material:
Polyolefin (PO)
Category:
Labels, Labeling
Datasheet:
ShinYuaM-125-075-342.pdf
1. How to order M-125-075-342 on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the M-125-075-342 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of M-125-075-342?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of M-125-075-342.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series M M M M M
ProductStatus Active Active Active Active Active
LabelType Heat Shrinkable Heat Shrinkable Heat Shrinkable Heat Shrinkable Heat Shrinkable
LabelSize 0.75 W x 0.13 Dia (19.1mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.05 ~ 0.11 (1.2mm ~ 2.8mm) 0.75 W x 0.13 Dia (19.1mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.05 ~ 0.11 (1.2mm ~ 2.8mm) 0.75 W x 0.13 Dia (19.1mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.05 ~ 0.11 (1.2mm ~ 2.8mm) 0.75 W x 0.13 Dia (19.1mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.05 ~ 0.11 (1.2mm ~ 2.8mm) 0.75 W x 0.13 Dia (19.1mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.05 ~ 0.11 (1.2mm ~ 2.8mm)