Moujen M22XP-MSF20-E30-W
M22XP-MSF20-E30-W
Part No.:
M22XP-MSF20-E30-W
Datasheet:
ShinYuaM22XP-MSF20-E30-W.pdf
Description:
EXT PB-MOM-2A-LED-WHITE
Circuit:
DPST
SwitchFunction:
CurrentRating(Amps):
6A (AC), 3A (DC)
VoltageRating-AC:
230 V
VoltageRating-DC:
24 V
Color-Actuator/Cap:
White
IlluminationTypeColor:
LED, White
IlluminationVoltage(Nominal):
12 ~ 30 VAC/DC
PanelCutoutDimensions:
Circular - 22.30mm Dia