Brady Corporation M71-1000-175-342
M71-1000-175-342
Part No.:
M71-1000-175-342
Manufacturer:
Brady Corporation
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
M71-1000-175-342.pdf
Description:
WIRE MARK SLV 2~0.95 IN 1=50PCS
Packaging:
Bulk
Series:
PermaSleeve®
ProductStatus:
Active
LabelType:
Heat Shrinkable
LabelSize:
1.75 W x 1.00 Dia (44.5mm x 25.4mm); Cable O.D. 0.38 ~ 0.95 (9.5mm ~ 24.1mm)