Brady Corporation M71-125-175-342
M71-125-175-342
Part No.:
M71-125-175-342
Manufacturer:
Brady Corporation
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
M71-125-175-342.pdf
Description:
SLV 0.046~0.11DIA RNGE 1=100PCS
Packaging:
Bulk
Series:
PermaSleeve®
ProductStatus:
Active
LabelType:
Heat Shrinkable
LabelSize:
1.75 W x 0.13 Dia (44.5mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.05 ~ 0.11 (1.2mm ~ 2.8mm)