Brady Corporation M71-500-175-342
M71-500-175-342
Part No.:
M71-500-175-342
Manufacturer:
Brady Corporation
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
M71-500-175-342.pdf
Description:
SLV 0.187~0.45DIA RNGE 1=100PCS
Packaging:
Bulk
Series:
PermaSleeve®
ProductStatus:
Active
LabelType:
Heat Shrinkable
LabelSize:
1.75 W x 0.50 Dia (44.5mm x 12.7mm); Cable O.D. 0.19 ~ 0.45 (4.8mm ~ 11.4mm)