Brady Corporation M71-94-175-342
M71-94-175-342
Part No.:
M71-94-175-342
Manufacturer:
Brady Corporation
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
M71-94-175-342.pdf
Description:
WIRE MARK SLV 28~20AWG 1=100PCS
Packaging:
Bulk
Series:
PermaSleeve®
ProductStatus:
Active
LabelType:
Heat Shrinkable
LabelSize:
1.75 W x 0.09 Dia (44.5mm x 2.4mm); Cable O.D. 0.02 ~ 0.08 (0.6mm ~ 2.0mm)