Monolithic Power Systems Inc. MEZDPD3603A-85A5
MEZDPD3603A-85A5
Part No.:
MEZDPD3603A-85A5
Datasheet:
ShinYuaMEZDPD3603A-85A5.pdf
Voltage-Input(Min):
4.5V
Voltage-Input(Max):
36V
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
Size/Dimension:
0.91 L x 0.63 W x 0.35 H (23.0mm x 16.0mm x 9.0mm)