Advantech Corp MIC-770H-22A2
MIC-770H-22A2
Part No.:
MIC-770H-22A2
Manufacturer:
Advantech Corp
Category:
Single Board Computers (SBCs), Computer On Module (COM)
Package:
Datasheet:
MIC-770H-22A2.pdf
Description:
MIC-770H-22A2
Packaging:
Bulk
Series:
ProductStatus:
Obsolete
CoreProcessor:
Speed:
1.8GHz, 2.1GHz, 2.2GHz, 2.4GHz, 2.6GHz, 2.9GHz, 3GHz, 3.1GHz, 3.2GHz, 3.6GHz, 3.7GHz