TDK Corporation MLZ2012DR22DTD25
MLZ2012DR22DTD25
Part No.:
MLZ2012DR22DTD25
Package:
0805 (2012 Metric)
Datasheet:
MLZ2012DR22DTD25.pdf
Description:
FIXED IND 220NH 900MA 130MOHM SM
  • Related Categories
Package/Case:
0805 (2012 Metric)
Inductance:
220 nH
Tolerance:
±20%
CurrentRating(Amps):
900 mA
Current-Saturation(Isat):
800mA
DCResistance(DCR):
130mOhm
Ratings:
AEC-Q200
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
25 MHz