Bivar Inc. MPC6-1YD24V
MPC6-1YD24V
Part No.:
MPC6-1YD24V
Datasheet:
ShinYuaMPC6-1YD24V.pdf
Description:
PNL MNT 24V YELLOW 3MM
Series:
MPC6-1
LampColor:
Yellow
Voltage:
24V
PanelCutoutDimensions:
0.23 (5.84mm)