Bivar Inc. MPC6-2RD24V
MPC6-2RD24V
Part No.:
MPC6-2RD24V
Datasheet:
ShinYuaMPC6-2RD24V.pdf
Description:
PNL MNT 24V RED 3MM
Series:
MPC6-2
LampColor:
Red
Voltage:
24V
PanelCutoutDimensions:
0.23 (5.84mm)