Bivar Inc. MPC8-2BWD24V
MPC8-2BWD24V
Part No.:
MPC8-2BWD24V
Datasheet:
ShinYuaMPC8-2BWD24V.pdf
Description:
PNL MNT 24V BLUE 5MM
LampColor:
Blue
Voltage:
24V
PanelCutoutDimensions:
0.31 (7.87mm)
MillicandelaRating:
625mcd
Wavelength-Peak:
470nm
TerminationStyle:
Quick Connect - 0.110 (2.8mm)