Bivar Inc. MPC8-2GD220V
MPC8-2GD220V
Part No.:
MPC8-2GD220V
Datasheet:
ShinYuaMPC8-2GD220V.pdf
Description:
PNL MNT 220V GREEN 5MM
LampColor:
Green
Voltage:
220V
PanelCutoutDimensions:
0.31 (7.87mm)
MillicandelaRating:
60mcd
Wavelength-Peak:
515nm
TerminationStyle:
Quick Connect - 0.110 (2.8mm)