Bivar Inc. MPR12-3GD110V
MPR12-3GD110V
Part No.:
MPR12-3GD110V
Datasheet:
ShinYuaMPR12-3GD110V.pdf
Description:
PNL MNT 110V GREEN 8MM
LampColor:
Green
Voltage:
110V
PanelCutoutDimensions:
0.47 (11.94mm)
MillicandelaRating:
205mcd
Wavelength-Peak:
525nm
TerminationStyle:
Quick Connect - 0.110 (2.8mm)