Bivar Inc. MPR12-3RD24V
MPR12-3RD24V
Part No.:
MPR12-3RD24V
Datasheet:
ShinYuaMPR12-3RD24V.pdf
Description:
PNL MNT 24V RED 8MM
LampColor:
Red
Voltage:
24V
PanelCutoutDimensions:
0.47 (11.94mm)
MillicandelaRating:
415mcd
Wavelength-Peak:
625nm
TerminationStyle:
Quick Connect - 0.110 (2.8mm)