Bivar Inc. MPR12-3YD24V
MPR12-3YD24V
Part No.:
MPR12-3YD24V
Datasheet:
ShinYuaMPR12-3YD24V.pdf
Description:
PNL MNT 24V YELLOW 8MM
LampColor:
Yellow
Voltage:
24V
PanelCutoutDimensions:
0.47 (11.94mm)
MillicandelaRating:
415mcd
Wavelength-Peak:
590nm
TerminationStyle:
Quick Connect - 0.110 (2.8mm)