ITT Cannon, LLC MS3106F22-14SF187
MS3106F22-14SF187
Part No.:
MS3106F22-14SF187
Datasheet:
ShinYuaMS3106F22-14SF187.pdf
Description:
CONN PLUG FMALE 19P SOLDER CUP
Connector Type:
Plug, Female Sockets
Number of Positions:
19
Shell Size - Insert:
22-14
Shell Size MIL:
Mounting Type:
Free Hanging (In-Line)
Item31:
Cable Clamp, Coupling Nut
Item32:
Item33:
22A
Item34:
500VAC, 700VDC