ITT Cannon, LLC MS3106F22-14SZ
MS3106F22-14SZ
Part No.:
MS3106F22-14SZ
Datasheet:
ShinYuaMS3106F22-14SZ.pdf
Mounting Type:
Free Hanging (In-Line)
Item23:
Z
Item33:
22A
Item34:
500VAC, 700VDC