ITT Cannon, LLC MS3108R22-14SF187
MS3108R22-14SF187
Part No.:
MS3108R22-14SF187
Datasheet:
ShinYuaMS3108R22-14SF187.pdf
Mounting Type:
Free Hanging (In-Line), Right Angle
Item23:
N (Normal)
Item31:
Backshell, Coupling Nut
Item32:
Item33:
22A
Item34:
500VAC, 700VDC