Menics MS56L-F10-C
MS56L-F10-C
Part No.:
MS56L-F10-C
Manufacturer:
Menics
Category:
Stackable Tower Lighting, Beacons, and Components
Package:
Datasheet:
ShinYuaMS56L-F10-C.pdf
Description:
BEACON LED 56MM FLASH CLEAR 110V
Packaging:
Bulk
Series:
MS56L
ProductStatus:
Active
Type:
Complete Unit
NumberofStacks:
1
LampType:
LED
LightColor:
Clear
Function:
Flashing, Steady
Voltage-Supply:
110VAC