Cosel USA, Inc. NAH-10-332
NAH-10-332
Part No.:
NAH-10-332
Manufacturer:
Cosel USA, Inc.
Category:
Power Line Filter Modules
Package:
Datasheet:
ShinYuaNAH-10-332.pdf
Description:
LINE FILTER 250VDC/VAC 10A CHAS
Packaging:
Box
Series:
NAH
ProductStatus:
Active
FilterType:
Single Phase
Configuration:
Single Stage
Voltage-RatedDC:
250V
Voltage-RatedAC:
250V
Voltage-RatedAC(PhasetoGround/Neutral):
250 V
Voltage-RatedAC(PhasetoPhase):
Current:
10 A
Frequency-Operating:
Applications:
General Purpose
ApprovalAgency:
cURus, VDE
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C