Cosel USA, Inc. NAH-10-471
NAH-10-471
Part No.:
NAH-10-471
Datasheet:
ShinYuaNAH-10-471.pdf
Description:
LINE FILTER 250VDC/VAC 10A CHAS
Voltage-RatedDC:
250V
Voltage-RatedAC:
250V
Voltage-RatedAC(PhasetoGround/Neutral):
250 V
Voltage-RatedAC(PhasetoPhase):
Current:
10 A
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C