Cosel USA, Inc. NBC-30-332
NBC-30-332
Part No.:
NBC-30-332
Datasheet:
ShinYuaNBC-30-332.pdf
Description:
LINE FILTER 250VDC/VAC 30A CHAS
Voltage-RatedDC:
250V
Voltage-RatedAC:
250V
Voltage-RatedAC(PhasetoGround/Neutral):
250 V
Voltage-RatedAC(PhasetoPhase):
Current:
30 A
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C