Amphenol Anytek OQ15A1800000G
OQ15A1800000G
Part No.:
OQ15A1800000G
Datasheet:
ShinYuaOQ15A1800000G.pdf
Description:
TERM BLOCK HDR 15POS VERT 7.5MM
Pitch:
0.295 (7.50mm)
HeaderOrientation:
Vertical
Current-UL:
20 A
Voltage-UL:
300 V
Color:
Gray
OperatingTemperature:
-40°C ~ 115°C