Amphenol Anytek OQ1754800300G
OQ1754800300G
Part No.:
OQ1754800300G
Datasheet:
ShinYuaOQ1754800300G.pdf
Description:
TERM BLOCK HDR 17POS VERT 5.08MM
Pitch:
0.200 (5.08mm)
Current-UL:
20 A
Voltage-UL:
300 V
Color:
Gray
OperatingTemperature:
-40°C ~ 115°C