SICK, Inc. PBS-RP015SN1SS0E5A0Z
PBS-RP015SN1SS0E5A0Z
Part No.:
PBS-RP015SN1SS0E5A0Z
Datasheet:
PBS-RP015SN1SS0E5A0Z.pdf
OutputType:
Analog Voltage, PNP
Output:
0 V ~ 10 V
Accuracy:
±1%
Voltage-Supply:
15V ~ 35V
PortSize:
Female - 1/4 (6.35mm) NPT
OperatingTemperature:
-20°C ~ 85°C