Brady Corporation PS-125-150-WT
PS-125-150-WT
Part No.:
PS-125-150-WT
Manufacturer:
Brady Corporation
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
PS-125-150-WT.pdf
Description:
SLEEVE 0.125DIAX1.5W 1=2500PCS
Packaging:
Bulk
Series:
PermaSleeve®
ProductStatus:
Active
LabelType:
Heat Shrinkable
LabelSize:
1.50 W x 0.13 Dia (38.1mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.05 ~ 0.11 (1.2mm ~ 2.8mm)