Brady Corporation PS-187-150-WT
PS-187-150-WT
Part No.:
PS-187-150-WT
Manufacturer:
Brady Corporation
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
PS-187-150-WT.pdf
Description:
SLEEVE 0.187DIAX1.5W 1=2500PCS
Packaging:
Bulk
Series:
PermaSleeve®
ProductStatus:
Active
LabelType:
Heat Shrinkable
LabelSize:
1.50 W x 0.19 Dia (38.1mm x 4.8mm); Cable O.D. 0.06 ~ 0.15 (1.6mm ~ 3.8mm)