Brady Corporation PS-250-150-WT-S
PS-250-150-WT-S
Part No.:
PS-250-150-WT-S
Manufacturer:
Brady Corporation
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
PS-250-150-WT-S.pdf
Description:
SLEEVE, 0.25DIAX1.5W 1=500PCS
Packaging:
Bulk
Series:
PermaSleeve®
ProductStatus:
Active
LabelType:
Heat Shrinkable
LabelSize:
1.50 W x 0.25 Dia (38.1mm x 6.4mm); Cable O.D. 0.09 ~ 0.22 (2.4mm ~ 5.5mm)