Brady Corporation PS-375-150-WT
PS-375-150-WT
Part No.:
PS-375-150-WT
Manufacturer:
Brady Corporation
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
PS-375-150-WT.pdf
Description:
SLEEVE 0.375DIAX1.5W 1=1000PCS
Packaging:
Bulk
Series:
PermaSleeve®
ProductStatus:
Active
LabelType:
Heat Shrinkable
LabelSize:
1.50 W x 0.38 Dia (38.1mm x 9.5mm); Cable O.D. 0.13 ~ 0.32 (3.2mm ~ 8.1mm)