Brady Corporation PS-500-150-WT
PS-500-150-WT
Part No.:
PS-500-150-WT
Manufacturer:
Brady Corporation
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
PS-500-150-WT.pdf
Description:
SLEEVE, 0.5DIAX1.5W 1=500PCS
Packaging:
Bulk
Series:
PermaSleeve®
ProductStatus:
Active
LabelType:
Heat Shrinkable
LabelSize:
1.50 W x 0.50 Dia (38.1mm x 12.7mm); Cable O.D. 0.19 ~ 0.45 (4.8mm ~ 11.4mm)