Brady Corporation PSPT-1000-1-WT
PSPT-1000-1-WT
Part No.:
PSPT-1000-1-WT
Manufacturer:
Brady Corporation
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
PSPT-1000-1-WT.pdf
Description:
WIRE MARK SLV 500~1 AWG 1=50PCS
Packaging:
Bulk
Series:
PermaSleeve®
ProductStatus:
Active
LabelType:
Heat Shrinkable
LabelSize:
1.00 W x 1.00 Dia (25.4mm x 25.4mm); Cable O.D. 0.33 ~ 0.95 (8.5mm ~ 24.1mm)