Brady Corporation PSPT-125-175-WT
PSPT-125-175-WT
Part No.:
PSPT-125-175-WT
Datasheet:
PSPT-125-175-WT.pdf
Description:
WIRE MARK SLV 22~16AWG 1=100PCS
LabelSize:
1.75 W x 0.13 Dia (44.5mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.05 ~ 0.11 (1.2mm ~ 2.8mm)