Brady Corporation PSPT-187-175-WT
PSPT-187-175-WT
Part No.:
PSPT-187-175-WT
Datasheet:
PSPT-187-175-WT.pdf
Description:
WIRE MARK SLV 18~12AWG 1=100PCS
LabelSize:
1.75 W x 0.19 Dia (44.5mm x 4.8mm); Cable O.D. 0.06 ~ 0.15 (1.6mm ~ 3.8mm)