Brady Corporation PSPT-250-175-WT
PSPT-250-175-WT
Part No.:
PSPT-250-175-WT
Datasheet:
PSPT-250-175-WT.pdf
Description:
WIRE MARK SLV 16~10AWG 1=100PCS
LabelSize:
1.75 W x 0.25 Dia (44.5mm x 6.4mm); Cable O.D. 0.09 ~ 0.22 (2.4mm ~ 5.5mm)