Brady Corporation PSPT-375-175-WT
PSPT-375-175-WT
Part No.:
PSPT-375-175-WT
Manufacturer:
Brady Corporation
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
PSPT-375-175-WT.pdf
Description:
WIRE MARK SLV 12~6 AWG 1=100PCS
Packaging:
Bulk
Series:
PermaSleeve®
ProductStatus:
Active
LabelType:
Heat Shrinkable
LabelSize:
1.75 W x 0.38 Dia (44.5mm x 9.5mm); Cable O.D. 0.13 ~ 0.32 (3.2mm ~ 8.1mm)