Brady Corporation PSPT-375-175-YL
PSPT-375-175-YL
Part No.:
PSPT-375-175-YL
Datasheet:
PSPT-375-175-YL.pdf
Description:
WIRE MARK SLV 12~6 AWG 1=100PCS
LabelSize:
1.75 W x 0.38 Dia (44.5mm x 9.5mm); Cable O.D. 0.13 ~ 0.32 (3.2mm ~ 8.1mm)