Brady Corporation PSPT-750-175-WT
PSPT-750-175-WT
Part No.:
PSPT-750-175-WT
Datasheet:
PSPT-750-175-WT.pdf
Description:
WIRE MARK SLEEV 8~1 AWG 1=100PCS
LabelSize:
1.75 W x 0.75 Dia (44.5mm x 19.1mm); Cable O.D. 0.25 ~ 0.70 (6.4mm ~ 17.8mm)