API Delevan Inc. PT75R-1550HM
PT75R-1550HM
Part No.:
PT75R-1550HM
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
ShinYuaPT75R-1550HM.pdf
Description:
FIXED IND 75UH 10.6A 25 MOHM TH
  • Related Categories
Package/Case:
Radial, Horizontal (Open)
Inductance:
75 µH
Tolerance:
±15%
CurrentRating(Amps):
10.6 A
DCResistance(DCR):
25mOhm Max
InductanceFrequency-Test:
1 kHz