API Delevan Inc. PT75R-900
PT75R-900
Part No.:
PT75R-900
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
ShinYuaPT75R-900.pdf
Description:
FIXED IND 75UH 3.9A 60 MOHM TH
  • Related Categories
Package/Case:
Radial, Vertical (Open)
Inductance:
75 µH
Tolerance:
±15%
CurrentRating(Amps):
3.9 A
DCResistance(DCR):
60mOhm Max
InductanceFrequency-Test:
1 kHz