API Delevan Inc. PT75R-980HM
PT75R-980HM
Part No.:
PT75R-980HM
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
ShinYuaPT75R-980HM.pdf
Description:
FIXED IND 75UH 5.2A 40 MOHM TH
  • Related Categories
Package/Case:
Radial, Horizontal (Open)
Inductance:
75 µH
Tolerance:
±15%
CurrentRating(Amps):
5.2 A
DCResistance(DCR):
40mOhm Max
InductanceFrequency-Test:
1 kHz