Hammond Manufacturing R200-122-000
R200-122-000
Part No.:
R200-122-000
Manufacturer:
Hammond Manufacturing
Category:
Boxes
Package:
Datasheet:
ShinYuaR200-122-000.pdf
Description:
BOX ABS GRAY 7.87L X 4.72W
Packaging:
Bulk
Series:
R200
ProductStatus:
Active
ContainerType:
Box
Size/Dimension:
7.874 L x 4.724 W (200.00mm x 120.00mm)
Height:
2.362 (60.00mm)
Area(LxW):
37.2in² (240cm²)