Susumu RG2012N-6190-W-T5
RG2012N-6190-W-T5
Part No.:
RG2012N-6190-W-T5
Datasheet:
ShinYuaRG2012N-6190-W-T5.pdf
Description:
RES SMD 619 OHM 0.05% 1/8W 0805
Resistance:
619 Ohms
Tolerance:
±0.05%
Power(Watts):
0.125W, 1/8W
TemperatureCoefficient:
±10ppm/°C
OperatingTemperature:
-55°C ~ 155°C
Size/Dimension:
0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm)
Height-Seated(Max):
0.020 (0.50mm)