Vishay Sfernice RSSD30250A2200JB00
RSSD30250A2200JB00
Part No.:
RSSD30250A2200JB00
Datasheet:
ShinYuaRSSD30250A2200JB00.pdf
Description:
ADJ PWR RES 220 OHM 280W CHAS MT
Resistance:
220 Ohms
Power(Watts):
280 W
Tolerance:
±5%
Diameter:
1.256 OD, 0.839 ID (32.00mm x 21.30mm)
Length:
9.843 (250.00mm)