Vishay Sfernice RSSD30250A33R0JB06
RSSD30250A33R0JB06
Part No.:
RSSD30250A33R0JB06
Datasheet:
ShinYuaRSSD30250A33R0JB06.pdf
Description:
ADJ PWR RES 33 OHM 280W CHAS MT
Resistance:
33 Ohms
Power(Watts):
280 W
Tolerance:
±5%
Diameter:
1.256 OD, 0.839 ID (32.00mm x 21.30mm)
Length:
9.843 (250.00mm)